BOXMET Ltd 25 lat: BOXMET Ltd
BSI FM 76304 BS EN ISO 9001:2008 EMS 501530 BS EN ISO 14001:2004
  • Polski
  • English

Nowy design Hydrantów Kameleon

Nowość w ofercie - Klapy oddymiające

Nowość w ofercie - Szafki multimedialne

Szafki ochronne na gaśnice GT-650 - PROMOCJA

Boxmet Ltd
58-250 Pieszyce, Piskorzów 51
Tel. (+48 74) 83 69 238, 83 69 298
Fax (+48 74) 83 69 268
boxmet@boxmet.com.pl

czytaj więcej

Nasza oferta

Działalnoś społeczna

Wiadomości

BOXMET- „Lokalne Przedsiębiorstwo Wspierające Organizacje Pozarządowe 2014”

 W dniu 24 lutego 2015 roku podczas sesji Rady Powiatu ogłoszono wyniki konkursu na najlepsze przedsiębiorstwo lub osobę wspierającą organizacje z terenu powiatu dzierżoniowskiego.

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma została zwycięzcą w kategorii „Lokalne Przedsiębiorstwo Wspierające Organizacje Pozarządowe 2014”.

Natomiast w kategorii „Organizacja Pozarządowa 2014” I miejsce zajął Ludowy Klub Sportowy „Atom” z Dzierżoniowa.

Gratulacje

Szkolenie z instalacji, przeglądu i konserwacji hydrantów wewnętrznych

Już 13 czerwca 2014 r. w Gospodarstwie Agroturystycznym „Cicha Woda” w miejscowości Lasocin odbędzie się szkolenie z instalacji, przeglądu i konserwacji hydrantów wewnętrznych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: boxmet@boxmet.com.pl

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Poznańskie INSTALACJE

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 12A w pawilonie nr 5 na Międzynarodowych Targach Poznańskich INSTALACJE w dniach 8-11.04.2014, podczas których z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę.

Szkolenie z instalacji i przeglądu hydrantów.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chcemy poinformować o zbliżającym się szkoleniu z instalacji i przeglądu hydrantów, zakończone uzyskaniem świadectwa autoryzacji.

Termin został ustalony, mamy przyjemność zaprosić Państwa do nas na Dolny Śląsk, do hotelu Czarny Rycerz do pobliskiej miejscowości Kamionki, na dzień 18-stego października 2013. Tych z Państwa, którzy zainteresowani są również uzyskaniem certyfikatu na autoryzację i przegląd gaśnic – informujemy, że szkolenie w tym temacie zorganizowane będzie dzień wcześniej – 17-stego października w tym samym miejscu.

Szkolenie będzie obejmowało teoretyczno/praktyczny wykład przeprowadzony przez Inżyniera Technika Pożarnictwa Pana Zdzisława Szatkowskiego oraz pokaz podłączenia i pomiaru parametrów hydrantów. Dokładny harmonogram szkolenia zostanie ustalony w najbliższym terminie, szczegóły zostaną podane do wiadomości zainteresowanych, drogą mailową.

Miejsce i czas nie są przypadkowe, wielu z Państwa prosiło o szkolenie na początku lub końcu tygodnia, celem zapoznania z bogatą historią naszego regionu w czasie weekendu przed lub po szkoleniu, być może wizytą w pięknych o tej porze Górach Sowich. Zapraszamy na szkolenie oraz przedłużenie pobytu o weekend, służymy pomocą przy wyborze trasy na górską wycieczkę lub więcej informacji o naszych atrakcjach znajdziecie Państwo w linkach poniżej:

http://www.gorysowie.org.pl/pl/atrakcje.html

oraz link do hotelu Czarny Rycerz:

http://czarny-rycerz.eu/pages/pl/glowna.php

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy (boxmet@boxmet.com.pl), potwierdzanie obecności zamykamy 3-go października br.

Serdecznie zapraszamy!

Strona:1234...9