BOXMET Ltd 25 lat: BOXMET Ltd
BSI FM 76304 BS EN ISO 9001:2008 EMS 501530 BS EN ISO 14001:2004
  • Polski
  • English

Nowy design Hydrantów Kameleon

Klapy dymowe i dymowo-wentylacyjne

Boxmet Ltd
58-250 Pieszyce, Piskorzów 51
Tel. (+48 74) 83 69 238, 83 69 298
Fax (+48 74) 83 69 268
boxmet@boxmet.com.pl

czytaj więcej

Nasza oferta

Działalnoś społeczna

Wiadomości

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Poznańskie INSTALACJE

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 12A w pawilonie nr 5 na Międzynarodowych Targach Poznańskich INSTALACJE w dniach 8-11.04.2014, podczas których z przyjemnością zaprezentujemy naszą ofertę.

Szkolenie z instalacji i przeglądu hydrantów.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chcemy poinformować o zbliżającym się szkoleniu z instalacji i przeglądu hydrantów, zakończone uzyskaniem świadectwa autoryzacji.

Termin został ustalony, mamy przyjemność zaprosić Państwa do nas na Dolny Śląsk, do hotelu Czarny Rycerz do pobliskiej miejscowości Kamionki, na dzień 18-stego października 2013. Tych z Państwa, którzy zainteresowani są również uzyskaniem certyfikatu na autoryzację i przegląd gaśnic – informujemy, że szkolenie w tym temacie zorganizowane będzie dzień wcześniej – 17-stego października w tym samym miejscu.

Szkolenie będzie obejmowało teoretyczno/praktyczny wykład przeprowadzony przez Inżyniera Technika Pożarnictwa Pana Zdzisława Szatkowskiego oraz pokaz podłączenia i pomiaru parametrów hydrantów. Dokładny harmonogram szkolenia zostanie ustalony w najbliższym terminie, szczegóły zostaną podane do wiadomości zainteresowanych, drogą mailową.

Miejsce i czas nie są przypadkowe, wielu z Państwa prosiło o szkolenie na początku lub końcu tygodnia, celem zapoznania z bogatą historią naszego regionu w czasie weekendu przed lub po szkoleniu, być może wizytą w pięknych o tej porze Górach Sowich. Zapraszamy na szkolenie oraz przedłużenie pobytu o weekend, służymy pomocą przy wyborze trasy na górską wycieczkę lub więcej informacji o naszych atrakcjach znajdziecie Państwo w linkach poniżej:

http://www.gorysowie.org.pl/pl/atrakcje.html

oraz link do hotelu Czarny Rycerz:

http://czarny-rycerz.eu/pages/pl/glowna.php

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy (boxmet@boxmet.com.pl), potwierdzanie obecności zamykamy 3-go października br.

Serdecznie zapraszamy!

Targi Grupy SBS w Strykowie

W dniach 24-25 kwietnia 2013 r. w Strykowie miały miejsce Targi Grupy SBS. Firma Boxmet była jednym z 80 wystawców, prezentując wachlarz swoich podstawowych wyrobów, w tym nowy, hydrant DN33 smukły, o głębokości 300 mm. Z założenia targi były zorganizowane dla instalatorów oraz dystrybutorów z Grupy SBS. Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i odwiedziny. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami oraz galerii zdjęć.

Pracownicy Boxmet zaangażowani w szeroko pojęte bezpieczeństwo

Nasi pracownicy nie tylko mają do czynienia ze sprzętem przeciw-pożarowym podczas procesu produkcji, oni również aktywnie używają go na co dzień, pomagając potrzebującym.

W wyniku roztopów w dniach 12 – 14 kwietnia miało miejsce podtopienie Kamionek – dzielnicy Pieszyc, a w akcji ratowania mienia i dobytku i ludzi brała udział ochotnicza straż pożarna z Piskorzowa, w tym jeden z naszych miejscowych pracowników – Piotr P. (patrz zdjęcie).

Warto wspomnieć, że straż z Piskorzowa korzysta również ze sprzętu Boxmet, kupionego po bardzo symbolicznej cenie, co jest formą naszego wsparcia.

Strona:12345...10