BOXMET Ltd 25 lat: BOXMET Ltd
BSI FM 76304 BS EN ISO 9001:2008 EMS 501530 BS EN ISO 14001:2004
  • Polski
  • English

Nowy design Hydrantów Kameleon

Klapy dymowe i dymowo-wentylacyjne

Boxmet Ltd
58-250 Pieszyce, Piskorzów 51
Tel. (+48 74) 83 69 238, 83 69 298
Fax (+48 74) 83 69 268
boxmet@boxmet.com.pl

czytaj więcej

Nasza oferta

Działalnoś społeczna

O firmie

MY

Firma Boxmet Ltd. Sp. z o.o. działając od 1992 roku na polskim i europejskim rynku wpisała się trwale w rynek producentów sprzętu przeciwpożarowego zajmując wysoką pozycję.

Działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2004, co potwierdzają Certyfikaty wydane przez British Standards Institution.

Wspieramy działalność Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa. Jako dynamicznie rozwijająca się firma jesteśmy wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody Gazele Biznesu. Inwestujemy także w rozwój młodych talentów oraz wspomagamy wszelkie inicjatywy lokalne propagując szeroko pojęte bezpieczeństwo.

OFERTA

Oferujemy wysokiej klasy hydranty wewnętrzne DN25, DN52 i DN 33, szafki ochronne na gaśnice, szafy specjalne na sprzęt przeciwpożarowy i centra pianotwórcze.

Hydranty wewnętrzne są zaprojektowane i wykonane zgodnie z polskimi i europejskimi normami. Wszystkie posiadają aktualne certyfikaty zgodności CE wydane przez Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie. Produkowane są w wersji zawieszanej, wnękowej, oraz uniwersalnej (z możliwością podłączenia zasilania z prawej lub z lewej strony), z oknem lub bez okna, wyposażone w armaturę mosiężną.

Wykonujemy również szafki i osłony do zabezpieczania urządzeń gazowych i pomiarowych, szafki na klucze, szafki do rozdzielaczy wodnych centralnego ogrzewania.

W ofercie firmy znajdują się również gaśnice proszkowe, śniegowe, pianowe oraz urządzenia sprzętu gaśniczego, a także wieszaki i części zamienne do wszystkich rodzajów gaśnic.

WYROBY

Zanim powstanie wyrób starannie przygotowujemy dokumentację techniczną wykorzystując programy wspierające projektowanie. Do produkcji używamy surowców najwyższej jakości. W oparciu o nowoczesny park maszynowy możemy produkować wyroby o wysokiej jakości i w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Produkujemy z blachy stalowej lub ocynkowanej. Lakierowanie odbywa się z wykorzystaniem farb proszkowych w dowolnym kolorze z palety RAL. Na życzenie Klienta stosujemy stal nierdzewną lub kwasoodporną.

Nasze wyroby charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, a wysoki poziom techniczny wykonania oraz niezawodność działania pozwalają nam cieszyć się dobrą opinią i zadowoleniem Klientów. Nasze działania cechuje dbałość o jakość i estetykę, a każdy z produkowanych wyrobów podlega rocznej gwarancji.

NIE TYLKO STANDARD

Stale wzbogacany i unowocześniany park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowana kadra jest w stanie sprostać najbardziej skomplikowanym zadaniom stawianym przez Klientów.

W oparciu o wieloletnią tradycję i zdobyte doświadczenie wciąż rozwijamy swą działalność i jako jedna z nielicznych firm podejmujemy wyzwania produkując wyroby nietypowe według indywidualnych projektów Klienta (różne wymiary, technika wykonania, kolorystyka, itp.) Analizując wszelkie Państwa zapytania stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty oraz sposoby ich wykonania. Nasze wyroby mogą pełnić funkcję zarówno użytkową, jak i ozdobną. Stosowana w firmie technologia umożliwia łączenie stali z innymi materiałami dekoracyjnymi, jak szkło kolorowe, kamienie szlachetne, szyby: hartowane, mleczne, dymione, malowane, itp.

LOGISTYKA

Dysponujemy własnym transportem oraz szerokim wachlarzem usług spedycyjno-transportowych. Skracamy czas realizacji do minimum będąc w posiadaniu własnych magazynów oraz współpracując z wieloma przedstawicielami na terenie kraju.